NYÍRBÁTORI KULTURÁLIS KÖZPONT 14:00 DOROTTYA, AVAGY A DÁMÁK DIADALA A FÁRSÁNGON
     
AVASI KÖZÖSSÉGI KÁVÉZÓ 18:00 HatTyúk TAVA
     
BUDAPEST BÁBSZÍNHÁZ 18:00 TRISZTÁN ÉS IZOLDA
     
ARNOLDO GALÉRIA ÉS KÁVÉZÓ 19:00 AZ 1001 ÉJSZAKA MESÉI
     
BÉKÉSCSABAI JÓKAI SZÍNHÁZ – IBSEN STÚDIÓSZÍNHÁZ 19:00 CSÖRTE
     
BELVÁROSI SZÍNHÁZ 19:00 A FOLYÓN TÚL ITÁLIA
     
CENTRÁL SZÍNHÁZ 19:00 LEENANE SZÉPE
     
KARINTHY SZÍNHÁZ 19:00 NYITOTT ABLAK
     
ÚJSZÍNHÁZ 19:00 NEM ÉLHETEK MUZSIKASZÓ NÉLKÜL
     
VESZPRÉMI PETŐFI SZÍNHÁZ 19:00 A VADKACSA
     
VÖRÖSMARTY SZÍNHÁZ, SZÉKESFEHÉRVÁR – PELIKÁN KAMARATEREM 19:00 EDITH ÉS MARLENE
     
WEÖRES SÁNDOR SZÍNHÁZ – SZOMBATHELY 19:00 HOSSZÚ ÚT AZ ÉJSZAKÁBA
     
PESTI MAGYAR SZÍNHÁZ – SINKOVITS IMRE SZÍNPAD 19:30 ROMEO ÉS JÚLIA
     
RÓZSAVÖLGYI SZALON ARTS & CAFÉ 19:30 VÁLÓTÁRSAK
     
JÓZSEFVÁROSI GALÉRIA ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT 10:00 -
15:00
HÉTMÉRFÖLDES CSALÁDI JÁTÉKBIRODALOM ÉS BÁBSZÍNHÁZ
     
KOLIBRI GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI SZÍNHÁZ 10:00 BORS NÉNI
     
BUDAPEST BÁBSZÍNHÁZ 10:30 HÓKIRÁLYNŐ
     
BELVÁROSI SZÍNHÁZ 15:00 A FOLYÓN TÚL ITÁLIA
     
WEÖRES SÁNDOR SZÍNHÁZ – SZOMBATHELY 15:00 HOSSZÚ ÚT AZ ÉJSZAKÁBA
     
RÓZSAVÖLGYI SZALON ARTS & CAFÉ 16:00 TISZTELT HAZUDOZÓ!
     
HÁTSÓ KAPU 17:00 A PANODRÁMA BEMUTATJA: MÁS NEM TÖRTÉNT
     
ÁTRIUM FILM–SZÍNHÁZ 19:00 ÁTRIUMKLORID
     
CENTRÁL SZÍNHÁZ 19:00 JÓ EMBEREK
     
HANGVILLA MULTIFUNKCIONÁLIS KÖZÖSSÉGI TÉR SZÍNHÁZTERME, VESZPRÉM 19:00 EDITH ÉS MARLENE
     
JÁSZAI MARI SZÍNHÁZ – NÉPHÁZ, TATABÁNYA 19:00 VÍZKERESZT, VAGY AMIT AKARTOK
     
KARINTHY SZÍNHÁZ 19:00 NŐK
     
ROKYTKA MŰHELY 19:00 KISLÁNY A ZONGORÁNÁL, FIÚ A HÁRFÁNÁL, ÉS FORDÍTVA
     
VÖRÖSMARTY SZÍNHÁZ, SZÉKESFEHÉRVÁR – PELIKÁN KAMARATEREM 19:00 EDITH ÉS MARLENE
     
WEÖRES SÁNDOR SZÍNHÁZ – SZOMBATHELY 19:00 HOSSZÚ ÚT AZ ÉJSZAKÁBA
     
HÁTSÓ KAPU 20:00 A PANODRÁMA BEMUTATJA: MÁS NEM TÖRTÉNT
     
BETHLEN TÉRI SZÍNHÁZ 10:00 MARICA PRODUKCIÓ: BELEBÚJÓCSKA
     
JÁTÉKSZÍN 11:00 PRIMADONNÁK
     
BELVÁROSI SZÍNHÁZ 15:00 RÓMAI VAKÁCIÓ
     
PINCESZÍNHÁZ 15:00 BÁNYAVIRÁG
     
RÓZSAVÖLGYI SZALON ARTS & CAFÉ 15:30 ROMANCE.COM
     
MARCZIBÁNYI TÉRI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT – MARCZI KÖZÖSSÉGI TÉR 17:00 PÁRCSERE, AVAGY HOMO ERECTUS
     
ÚJSZÍNHÁZ – BUBIK ISTVÁN STÚDIÓSZÍNPAD 17:00 ÁRVA BETHLEN KATA
     
JÁTÉKSZÍN 19:00 ACÉLMAGNÓLIÁK
     
KARINTHY SZÍNHÁZ 19:00 KLOTILD NÉNI
     
KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ – NAGYSZÍNPAD 19:00 KURÁZSI MAMA ÉS GYERMEKEI
     
MÓRICZ ZSIGMOND SZÍNHÁZ – NYÍREGYHÁZA 19:00 BOLDOG ÓRA
     
ÖRKÉNY ISTVÁN SZÍNHÁZ 19:00 MACSKAJÁTÉK
     
RADNÓTI MIKLÓS SZÍNHÁZ 19:00 BUBORÉKOK
     
ROKYTKA MŰHELY 19:00 A BOLDOGSÁG TANYÁJA NŐNAPI ESZTRÁDMŰSOR
     
SZEGEDI NEMZETI SZÍNHÁZ – NAGYSZÍNHÁZ 19:00 A VÍG ÖZVEGY
     
ÚJSZÍNHÁZ 19:00 MERT A MAMÁNAK ÍGY JÓ!
     
VÍGSZÍNHÁZ – PESTI SZÍNHÁZ 19:00 FÁTYOL NÉLKÜL
     
THÁLIA SZÍNHÁZ – MIKROSZÍNPAD 19:30 Ő+Ő
     
SANYI ÉS ARANKA SZÍNHÁZ 20:00 VERSLÁBAK NECCHARISNYÁBAN