DALOK.HU 00:00 -
24:00
MAGYAR NŐI ELŐADÓK A DALOK.HU-N
     
DALOK-GALOPP RÁDIÓMŰSOR 9:00 -
10:00
MAGYAR NŐI ZENEI ELŐADÓK A DALOK-GALOPPBAN
     
ELLENFÉNY ONLINE 10:00 ÖT NŐ
     
FERENCVÁROSI PINCEGALÉRIA 10:00 -
18:00
SZESZÉLYES IDŐUTAZÓ / FRAKTÁLTEREK
     
PÉCSI KULTURÁLIS KÖZPONT 10:00 -
12:00
KIS- ÉS NAGYMAMA DÉLELŐTT
     
ORSZÁGOS SZÍNHÁZTÖRTÉNETI MÚZEUM ÉS INTÉZET 11:00 -
17:00
„NÉLKÜLE FŰ SEM NŐTT…” BÁRÓ BORNEMISSZA ELEMÉRNÉ SZILVÁSSY CAROLA EMLÉKKIÁLLÍTÁSA TÁRLATVEZETÉSSEL
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 13:00 -
20:00
BÖRCSÖK ZSUZSA: TÉRKÉP HOZZÁM
     
BAJOR GIZI SZÍNÉSZMÚZEUM (AZ ORSZÁGOS SZÍNHÁZTÖRTÉNETI MÚZEUM ÉS INTÉZET KIÁLLÍTÓHELYE) 14:00 -
18:00
„TŰZ ÉS LÁNG MINDEN KÖRÜLÖTTEM…” BAJOR GIZI ÉS A NAGY HÁBORÚ
     
NYÍRBÁTORI KULTURÁLIS KÖZPONT 14:00 DOROTTYA, AVAGY A DÁMÁK DIADALA A FÁRSÁNGON
     
PÉCSI KULTURÁLIS KÖZPONT 14:00 -
18:00
DOLGOZÓ NŐK DÉLUTÁNJA
     
BUDAPESTI TÖRTÉNETI MÚZEUM – VÁRMÚZEUM 16:00 KIRÁLYNÉK, UDVARHÖLGYEK MÁTYÁS KIRÁLY UDVARÁBAN
     
MAGYAR NEMZETI GALÉRIA 16:00 RIPPL-RÓNAI JÓZSEF, A DIVATOS NŐALAKOK FESTŐJE
     
EMMAROZ SZALON – SZEGED 17:00 SZÉPSÉG, ÖNBIZALOM ÉS VALÓRA VÁLÓ ÁLMOK LUKÉJ GABIVAL
     
ÍRÓK BOLTJA 17:00 -
18:00
ÍRÓNŐK AZ ÍRÓK BOLTJÁBAN
     
AVASI KÖZÖSSÉGI KÁVÉZÓ 18:00 HatTyúk TAVA
     
BARÁTSÁG MOZI – SZÉKESFEHÉRVÁR 18:00 LIZA, A RÓKATÜNDÉR
     
BUDAPEST BÁBSZÍNHÁZ 18:00 TRISZTÁN ÉS IZOLDA
     
JÓZSEFVÁROSI GALÉRIA 18:00 LEVELEK ÉS ÁLMOK – BÉNYI ESZTER TEXTILMŰVÉSZ KIÁLLÍTÁSÁNAK MEGNYITÓJA
     
KECSKEMÉTI KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ – RUSZT JÓZSEF STÚDIÓ SZÍNHÁZ 18:00 BEAVATÓ TÁNCSZÍNHÁZ A KECSKEMÉT CITY BALETTEL
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 18:15 LIZA, A RÓKATÜNDÉR
     
ARNOLDO GALÉRIA ÉS KÁVÉZÓ 19:00 AZ 1001 ÉJSZAKA MESÉI
     
BÉKÉSCSABAI JÓKAI SZÍNHÁZ – IBSEN STÚDIÓSZÍNHÁZ 19:00 CSÖRTE
     
BELVÁROSI SZÍNHÁZ 19:00 A FOLYÓN TÚL ITÁLIA
     
CENTRÁL SZÍNHÁZ 19:00 LEENANE SZÉPE
     
HAGYOMÁNYOK HÁZA 19:00 A GÓBÉ ÉS A LÁNYOK
     
KARINTHY SZÍNHÁZ 19:00 NYITOTT ABLAK
     
NEMZETI TÁNCSZÍNHÁZ ELŐADÁSA A MŰVÉSZETEK PALOTÁJA FESZTIVÁL SZÍNHÁZÁBAN 19:00 ÖRÖKKÖN-ÖRÖKKÉ
     
PÉCSI KULTURÁLIS KÖZPONT 19:00 VIVAT BACCHUS ÉNEKEGYÜTTES: ÉLJEN MINDEN BÁJOS SZÉP NŐ
     
ÚJSZÍNHÁZ 19:00 NEM ÉLHETEK MUZSIKASZÓ NÉLKÜL
     
VESZPRÉMI PETŐFI SZÍNHÁZ 19:00 A VADKACSA
     
VÖRÖSMARTY SZÍNHÁZ, SZÉKESFEHÉRVÁR – PELIKÁN KAMARATEREM 19:00 EDITH ÉS MARLENE
     
WEÖRES SÁNDOR SZÍNHÁZ – SZOMBATHELY 19:00 HOSSZÚ ÚT AZ ÉJSZAKÁBA
     
BETHLEN TÉRI SZÍNHÁZ 19:30 GÓBI RITA TÁRSULAT: NE HISZTIZZ!
     
PESTI MAGYAR SZÍNHÁZ – SINKOVITS IMRE SZÍNPAD 19:30 ROMEO ÉS JÚLIA
     
RÓZSAVÖLGYI SZALON ARTS & CAFÉ 19:30 VÁLÓTÁRSAK
     
BARÁTSÁG MOZI – SZÉKESFEHÉRVÁR 20:00 AHOL A SZIVÁRVÁNY VÉGET ÉR
     
BÜKI MŰVELŐDÉSI ÉS SPORTKÖZPONT, KÖNYVTÁR 20:00 PALYA BEA: NŐ
     
EÖTVÖS10 KÖZÖSSÉGI ÉS KULTURÁLIS SZÍNTÉR 20:00 TÁZLÓ MOLDVAI TÁNCHÁZ
     
JÓZSEFVÁROSI GALÉRIA ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT 20:00 SZALÓKI ÁGI KLUB ÉS TÁNCHÁZ
     
DALOK.HU 00:00 -
00:00
MAGYAR NŐI ELŐADÓK A DALOK.HU-N
     
DALOK-GALOPP RÁDIÓMŰSOR 9:00 -
10:00
MAGYAR NŐI ZENEI ELŐADÓK A DALOK-GALOPPBAN
     
TRANZIT ART CAFÉ 9:00 -
13:00
NŐ – CÍM NÉLKÜL
     
FERENCVÁROSI PINCEGALÉRIA 10:00 -
18:00
SZESZÉLYES IDŐUTAZÓ / FRAKTÁLTEREK
     
HADIK KÁVÉHÁZ 10:00 BUDÁRÓL FÚJ A SZÉL
     
JÓZSEFVÁROSI GALÉRIA 10:00 -
15:00
LEVELEK ÉS ÁLMOK – BÉNYI ESZTER TEXTILMŰVÉSZ KIÁLLÍTÁSA
     
JÓZSEFVÁROSI GALÉRIA ÉS RENDEZVÉNYKÖZPONT 10:00 -
15:00
HÉTMÉRFÖLDES CSALÁDI JÁTÉKBIRODALOM ÉS BÁBSZÍNHÁZ
     
KOLIBRI GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI SZÍNHÁZ 10:00 BORS NÉNI
     
LUDWIG MÚZEUM 10:00 -
20:00
JASMINA CIBIC: SPIELRAUM – THE NATION LOVES IT
     
MUSTÁR FM RÁDIÓ – NYÍREGYHÁZA 10:00 -
17:00
NŐK AZ ÉTERBEN
     
BUDAPEST BÁBSZÍNHÁZ 10:30 HÓKIRÁLYNŐ
     
LUDWIG MÚZEUM 10:30 -
12:30
CSALÁDI DÉLELŐTT
     
AQUINCUMI MÚZEUM 11:00 -
15:00
MODERN ÉS RÓMAI SMINK ÉS FRIZURA KÉSZÍTÉSE
     
LUDWIG MÚZEUM – KÖNYVTÁR 11:00 -
15:00
VÁLOGATÁS NŐMŰVÉSZETI KIADVÁNYOKBÓL
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 13:00 -
20:00
BÖRCSÖK ZSUZSA: TÉRKÉP HOZZÁM
     
BAJOR GIZI SZÍNÉSZMÚZEUM (AZ ORSZÁGOS SZÍNHÁZTÖRTÉNETI MÚZEUM ÉS INTÉZET KIÁLLÍTÓHELYE) 14:00 -
18:00
„TŰZ ÉS LÁNG MINDEN KÖRÜLÖTTEM…” BAJOR GIZI ÉS A NAGY HÁBORÚ
     
BELVÁROSI SZÍNHÁZ 15:00 A FOLYÓN TÚL ITÁLIA
     
BOZSÓ GYŰJTEMÉNY, KECSKEMÉT 15:00 HEJ, TULIPÁN, TULIPÁN! TAVASZVÁRÓ CSALÁDI DÉLUTÁN
     
BUDAPESTI TÖRTÉNETI MÚZEUM – VÁRMÚZEUM 15:00 MÁRIA TERÉZIA A BUDAVÁRI KIRÁLYI PALOTÁBAN
     
WEÖRES SÁNDOR SZÍNHÁZ – SZOMBATHELY 15:00 HOSSZÚ ÚT AZ ÉJSZAKÁBA
     
LUDWIG MÚZEUM 16:00 -
17:00
ANNA GRITZ LONDONI KURÁTOR ANGOL NYELVŰ TÁRLATVEZETÉSE
     
RÓZSAVÖLGYI SZALON ARTS & CAFÉ 16:00 TISZTELT HAZUDOZÓ!
     
BUDAPEST GALÉRIA 16:30 MUNKA-MŰVEK – TÁRLATVEZETÉS ÉS BESZÉLGETÉS
     
HÁTSÓ KAPU 17:00 A PANODRÁMA BEMUTATJA: MÁS NEM TÖRTÉNT
     
NÉPRAJZI MÚZEUM 17:00 ÚJRAHASZNOSÍTOTT ZSINAGÓGÁK
     
THÁLIA SZÍNHÁZ – ÚJ STÚDIÓ 17:00 THÁLIA SZIESZTA
     
SZÉPASSZONYVÖLGYI MÁRAI LÁTOGATÓKÖZPONT – EGER 17:30 ELSA VALLE NYITOTT AJTÓK CÍMŰ KÖNYVÉNEK BEMUTATÓJA
     
BARÁTSÁG MOZI – SZÉKESFEHÉRVÁR 18:00 AHOL A SZIVÁRVÁNY VÉGET ÉR
     
NÉPRAJZI MÚZEUM 18:00 SZABÓ ENIKŐ ÉS ZENEKARA LEMEZBEMUTATÓ KONCERTJE
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 18:15 LUCY
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 18:30 MICSODA NŐK!
     
SZÉPASSZONYVÖLGYI MÁRAI LÁTOGATÓKÖZPONT – EGER 18:30 ELSA VALLE ÉS WINAND GÁBOR ACAPELLA DUÓ KONCERTJE
     
ÁTRIUM FILM–SZÍNHÁZ 19:00 ÁTRIUMKLORID
     
CENTRÁL SZÍNHÁZ 19:00 JÓ EMBEREK
     
HANGVILLA MULTIFUNKCIONÁLIS KÖZÖSSÉGI TÉR SZÍNHÁZTERME, VESZPRÉM 19:00 EDITH ÉS MARLENE
     
JÁSZAI MARI SZÍNHÁZ – NÉPHÁZ, TATABÁNYA 19:00 VÍZKERESZT, VAGY AMIT AKARTOK
     
KARINTHY SZÍNHÁZ 19:00 NŐK
     
ROKYTKA MŰHELY 19:00 KISLÁNY A ZONGORÁNÁL, FIÚ A HÁRFÁNÁL, ÉS FORDÍTVA
     
VÖRÖSMARTY SZÍNHÁZ, SZÉKESFEHÉRVÁR – PELIKÁN KAMARATEREM 19:00 EDITH ÉS MARLENE
     
WEÖRES SÁNDOR SZÍNHÁZ – SZOMBATHELY 19:00 HOSSZÚ ÚT AZ ÉJSZAKÁBA
     
BETHLEN TÉRI SZÍNHÁZ 19:30 PATAKY KLÁRI TÁRSULAT: CSENDÉLET
     
IF CAFE 19:30 KÉZDY LUCA–ÁVÉD JÁNOS DUÓ
     
BARÁTSÁG MOZI – SZÉKESFEHÉRVÁR 20:00 SZERETNI, INNI ÉS ÉNEKELNI
     
HÁTSÓ KAPU 20:00 A PANODRÁMA BEMUTATJA: MÁS NEM TÖRTÉNT
     
ÁTRIUM FILM–SZÍNHÁZ 21:15 BESZÉLGETÉS AZ ÁTRIUMKLORID ALKOTÓIVAL
     
DALOK.HU 00:00 -
24:00
MAGYAR NŐI ELŐADÓK A DALOK.HU-N
     
DALOK-GALOPP RÁDIÓMŰSOR 9:00 -
10:00
MAGYAR NŐI ZENEI ELŐADÓK A DALOK-GALOPPBAN
     
BETHLEN TÉRI SZÍNHÁZ 10:00 MARICA PRODUKCIÓ: BELEBÚJÓCSKA
     
KISCELLI MÚZEUM 10:00 -
11:30
RENDHAGYÓ NŐI ÉLETUTAK: BERZEVICZY GIZELLA ÉS MÁGNÁS ELZA TÖRTÉNETE
     
MUSTÁR FM RÁDIÓ – NYÍREGYHÁZA 10:00 -
17:00
NŐK AZ ÉTERBEN
     
BUDAPESTI TÖRTÉNETI MÚZEUM – VÁRMÚZEUM 10:30 HUGONNAI VILMA, AZ ELSŐ MAGYAR ORVOSNŐ
     
JÁTÉKSZÍN 11:00 PRIMADONNÁK
     
AQUINCUMI MÚZEUM 11:30 „CERUSSA, LOMENTUM, STIBIUM” – PRAKTIKÁK A RÓMAI KORBÓL
     
AQUINCUMI MÚZEUM 12:00 -
15:00
MODERN ÉS RÓMAI SMINK ÉS FRIZURA KÉSZÍTÉSE
     
FŐVÁROSI KÉPTÁR-KISCELLI MÚZEUM 12:00 -
13:30
NŐI SZEREPEK – NŐMŰVÉSZET
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 13:00 -
20:00
BÖRCSÖK ZSUZSA: TÉRKÉP HOZZÁM
     
BAJOR GIZI SZÍNÉSZMÚZEUM (AZ ORSZÁGOS SZÍNHÁZTÖRTÉNETI MÚZEUM ÉS INTÉZET KIÁLLÍTÓHELYE) 14:00 -
18:00
„TŰZ ÉS LÁNG MINDEN KÖRÜLÖTTEM…” BAJOR GIZI ÉS A NAGY HÁBORÚ
     
A MOZI – SÁROSPATAK 15:00 CSINGILING ÉS A SOHARÉM LEGENDÁJA 3D
     
BELVÁROSI SZÍNHÁZ 15:00 RÓMAI VAKÁCIÓ
     
NYITOTT MŰHELY 15:00 -
22:00
SZÉPÍRÓK TÁRSASÁGA: NŐI KVÓTA
     
PINCESZÍNHÁZ 15:00 BÁNYAVIRÁG
     
RÓZSAVÖLGYI SZALON ARTS & CAFÉ 15:30 ROMANCE.COM
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 16:00 LÁNY KILENC PARÓKÁVAL
     
A MOZI – SÁROSPATAK 17:00 HOGYAN ÍRJUNK SZERELMET
     
MARCZIBÁNYI TÉRI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT – MARCZI KÖZÖSSÉGI TÉR 17:00 PÁRCSERE, AVAGY HOMO ERECTUS
     
SEMMELWEIS ORVOSTÖRTÉNETI MÚZEUM 17:00 TERHESSÉG, TESTKÉP, NŐGYÓGYÁSZAT
     
ÚJSZÍNHÁZ – BUBIK ISTVÁN STÚDIÓSZÍNPAD 17:00 ÁRVA BETHLEN KATA
     
JÁTÉKSZÍN 17:30 MICSODA FÉRFIAK! MICSODA NŐK!
     
P’ART MOZI – SZENTENDRE 17:30 A SZÜRKE ÖTVEN ÁRNYALATA
     
IF CAFE 18:00 HAHN ALEXANDRA KIÁLLÍTÁSÁNAK MEGNYITÓJA
     
ÖRÖKMOZGÓ FILMMÚZEUM 18:00 MAKRANCOS HÖLGY
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 18:15 SWING
     
BELVÁROSI MOZI – SZEGED 18:30 TESSÉK MOSOLYOGNI!
     
A MOZI – SÁROSPATAK 19:00 VADON
     
JÁTÉKSZÍN 19:00 ACÉLMAGNÓLIÁK
     
KARINTHY SZÍNHÁZ 19:00 KLOTILD NÉNI
     
KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ – NAGYSZÍNPAD 19:00 KURÁZSI MAMA ÉS GYERMEKEI
     
MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ 19:00 FÉRFIAK, NŐK, FELLINI
     
MÓRICZ ZSIGMOND SZÍNHÁZ – NYÍREGYHÁZA 19:00 BOLDOG ÓRA
     
ÖRKÉNY ISTVÁN SZÍNHÁZ 19:00 MACSKAJÁTÉK
     
RADNÓTI MIKLÓS SZÍNHÁZ 19:00 BUBORÉKOK
     
ROKYTKA MŰHELY 19:00 A BOLDOGSÁG TANYÁJA NŐNAPI ESZTRÁDMŰSOR
     
SZEGEDI NEMZETI SZÍNHÁZ – NAGYSZÍNHÁZ 19:00 A VÍG ÖZVEGY
     
ÚJSZÍNHÁZ 19:00 MERT A MAMÁNAK ÍGY JÓ!
     
VÁROSLIGET CAFÉ & RESTAURANT ANNO 1895 19:00 „SZERVUSZ, TE VÉN LIZSÉ”
     
VÍGSZÍNHÁZ – PESTI SZÍNHÁZ 19:00 FÁTYOL NÉLKÜL
     
ZSOLNAY KULTURÁLIS NEGYED – E78 19:00 KARAFIÁTH ÉSZAK-KOREÁBAN
     
IF CAFE 19:30 AZ A.K.T SZINÉSZNŐ ZENEKAR SANZON ESTJE
     
THÁLIA SZÍNHÁZ – MIKROSZÍNPAD 19:30 Ő+Ő
     
P’ART MOZI – SZENTENDRE 19:35 APROPÓ SZERELEM
     
ÖRÖKMOZGÓ FILMMÚZEUM 20:00 BIZALOM
     
SANYI ÉS ARANKA SZÍNHÁZ 20:00 VERSLÁBAK NECCHARISNYÁBAN
     
ZSOLNAY KULTURÁLIS NEGYED – E78 20:00 ÁGI ÉS A FIÚK KONCERT
     
ÁTRIUM FILM–SZÍNHÁZ 19:30 NEMZETI NŐNAP – HANEM KONCERT